ul. Gdańska 16
obok Hotelu Pod Orłem
85-004 Bydgoszcz

Ul. Kruszwicka 1
Centrum Handlowe
Rondo (Rondo Grunwaldzkie) Bydgoszcz

Wymiana euro (EUR) Bydgoszcz

Obecnie euro obowiązuje w 20 krajach członkowskich Unii Europejskiej, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Belgii, Portugalii czy Estonii oraz 11 państwach nienależących do wspólnoty (np. Monako, Czarnogóra, Andora, Kosowo, Watykan itp.).

Kantor Wings oferuje korzystny skup, sprzedaż i wymianę waluty w Bydgoszczy wraz z możliwością negocjacji cen. Kurs EUR jest szczególnie ważny dla przedsiębiorców rozliczających się z zagranicznymi kontrahentami oraz osób prowadzących działalność zarobkową poza terytorium Polski.

Na naszej stronie internetowej znajduje się aktualny kurs EUR w Bydgoszczy. Podjęcie decyzji o zakupie lub sprzedaży waluty zależy jednak od wielu czynników, w tym aktualnej polityki krajów członkowskich czy sytuacji gospodarczej na Starym Kontynencie. Warto wiedzieć, że uwarunkowania na światowych rynkach finansowych zmieniają się błyskawicznie, dlatego należy stale trzymać rękę na pulsie, by korzystnie wymienić PLN na euro i odwrotnie. Na ostateczne ceny wpływa zarówno ożywienie, jak i spowolnienie gospodarcze. Znajomość aktualnego kursu pomoże ocenić atrakcyjność poszczególnych ofert przewalutowania.

Sprzedaż i skup euro w Bydgoszczy – Kantor Wings

Euro to pierwszy wybór większości osób podróżujących lub prowadzących biznes w Europie. Z tego względu kurs EUR i jego prognozy są dla nas niezwykle ważne. Decydują o wysokości rat kredytów, dopłat dla rolników czy zarobków emigrantów. W Kantor Wings prowadzimy skup i sprzedaż waluty w Bydgoszczy, codziennie aktualizując dane. Ogromny wpływ na cenę ma poziom stóp procentowych wyznaczany przez Europejski Bank Centralny. Dzięki ostrożnej polityce finansowej kurs utrzymuje się na dość stabilnym poziomie wobec innych głównych walut świata.

Interesuje Cię wymiana euro na PLN lub odwrotnie? Oferujemy sprzedaż i skup waluty w Bydgoszczy po aktualnym kursie. W niektórych przypadkach zapewniamy możliwość negocjacji cen. Nie narzucamy na klientów dodatkowych opłat, lecz gwarantujemy pełną przejrzystość i korzystny kurs EUR. Masz dodatkowe pytania? Już dziś zachęcamy do kontaktu.